Wyróżnieni abiturienci - spis
Tutaj zamieszczamy spis osób nominowanych jak zwykle w naszej cyklicznej zabawie „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych wyróżnionych zapisujemy na najbliższe
Zagraniczne Konferencje Integracyjne i Team Building które będą mieć miejsce w Drezdenku.
Na przygotowywany wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych słuchaczy z wymienionych obok warsztatów:
Stefan Smolar, Działacz organizacji politycznej, Mogilno, warsztat zamknięty z prowadzenia spotkań
Juliusz Lebioda, Autor tekstów reklamowych, Piątek, wykład z korespondencji biznesowej
Eliza Zarzecka, Menedżer ds. Promocji, Terespol, kurs dofinansowany z marketingowej koncepcji przedsiębiorstwa
Alina Żochowska, Oceanolog, Rajcza, panel dyskusyjny z komunikacji międzykulturowej
Chrystian Szymczyk, Urbanista, Czarnocin, szkolenie z kształtowania osobistego wizerunku
Poniżsi pracownicy wygrali nagrodę miesiąca: Hotel w Gdańsku-Sobieszewie- Weekend dla dwojga:
Ksenia Szojda, Starszy Handlowiec , Czarnocin, program e-learning z budowania relacji z klientem
ArIeta Walicka, Architekt , Koluszki, program e-learning z budowania relacji ze współpracownikami
Krzysztof Betliński, Laborant sekcyjny, Żyrzyn, trening z inteligencji emocjonalnej
Specjalny wakacyjny jednodniowy wyjazd „zimowa przygoda z Husky” otrzymują od nas:
Jaromir Filipowicz, Elektromonter lotniczy, Łagów, trening z inteligencji emocjonalnej
Tatiana Ratajczak, Kierownik ds. Rekrutacji, Wleń, moduł coachingowy z prowadzenia trudnych rozmów
Cecylia gawlita, Synoptyk, Radziechowy-Wieprz, warsztat zamknięty z pracy z programem Power Point
August Grabe, Asystent techniczny realizatora programu, Działdowo, panel dyskusyjny z radzenia sobie z konfliktami
Wśród poniższych kursantów rozlosowaliśmy drobny prezent: Pendrive - Mikro 8Gb oraz iSmart – samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth
Donata Rzepecka, Młodszy Sprzedawca , Radzymin, panel dyskusyjny z prosprzedażowej postawy w obsłudze klienta
Teresa Grebora, Bukmacher, Pelplin, warsztat otwarty z partnerskiej współpracy
Oto przedstawiamy listę naszych klientów nominowanych jak zwykle w organizowanej przez nas cyklicznej loterii „Sprezentuj Sobie Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych szczęśliwców bardzo zapraszamy na odbywające się w tym miesiącu Okolicznościowe Warsztaty Integracyjne i Team Building organizowane w Gdańsku.
Na nagorodowy wyjazd integracyjny zapraszamy tych absolwentów z wymienionych obok programów:
Atanazy Krasowski, Audytor, Braniewo, szkolenie z innowacyjnego myślenia
Gaweł Dzionsko, Syndyk, Grabica, program e-learning z rozwiązywania problemów
Aida Ciborowska, Dyrektor do spraw Magazynowania, Ulan-Majorat, szkolenie z kierowania procesami
Iwona Libucka, Dyspozytor lotniczy, Ryjewo, trening z savoir vuvre w pracy
Jaromir Hrycyk, Lektor języka angielskiego, Przemyśl, szkolenie z obsługi Excela
Poniżsi klienci wylosowali nagrodę miesiąca: Hotel 4* w Budapeszcie:
Anetta Tokarczuk, Reprezentant Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów, Biłgoraj, program e-learning z efektywności handlowca
Dominika Łańcucka, Programista , Siemiatycze, panel dyskusyjny z zarządzania czasem
Oliwier Staszewski, Agent ubezpieczeniowyAgent usług artystycznych , Skarbimierz, szkolenie z radzenia sobie z konfliktami
Specjalny niedzielny jednodniowy wyjazd „weekend pod samolotem” zdobywają:
Władysław Jank, Bukmacher, Stare Babice, moduł coachingowy z radzenia sobie ze stresem
Inga Czekała, Menedżer Reklamacji, Nowy Tomyśl, kurs dofinansowany z marketingowej koncepcji przedsiębiorstwa
Ewelina Busek, Realizator dźwięku, Gać, warsztat otwarty z zarządzania czasem
Leon Alasiewicz, Rzecznik patentowy, Czernichów, program e-learning z kształtowania osobistego wizerunku
Wśród następujących uczestników naszych szkoleń rozlosowaliśmy nagrody rzeczowe: Zegar cofający czas i Zegarek sportkowy
Martyna Gancarczyk, Młodszy Sprzedawca Do Spraw Sieci Handlowych, Dobrzyniewo Duże, warsztat otwarty z pracy doradczej z odbiorcami
Bianka Berkowska, Inspektor dozoru technicznego , Karniewo, moduł coachingowy z myślenia lateralnego27.08.2016. 00:08